در  طراحی سایت و بهینه سازی آن ها تصاویر حجم زیادی از صفحات طراحی سایت شما را می گیرند.بنابراین سئو سایتی که تصاویر زیادی دارد برای موتورهای جستجو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
توانایی alt در تگ تصاویر استفاده از توضیحی جایگزین را برای یک تصویر بنویسید. در طراحی سایت و طراحی و طی مراحل بهینه سازی آن ها  اگراین تصاویر در صفحات طراحی سایت شما بالا نیاید ، این توضیحات خودکار جایگزین تصاویر می شوند و این تصاویر توسط موتورهای جستجو خوانده وتجزیه و تحلیل خواهند شد.
در طراحی سایت وقتی از یک تصویر به عنوان یک لینک استفاده می شود متن های نوشته شده در alt  اهمیت خاص برخوردار خواهند شد و نشانگر محتوای صفحه لینک شده است.
برایایجادیک ساختار مناسب ،سعی کنید تصاویر را در یک زیرشاخه ی جداگانه ذخیرهکرده وحتما" از فرمت های استاندارد در طراحی سایت و طراحی پرتال خود استفاده شود.از نام و توضیحات در خور برای تصاویر خود استفاده کنید.استفادهی مناسب از دسته بندی، نام گذاری و توضیحات تصاویر در طراحی سایت و طراحی پرتال به توسط موتورهای جستجو،مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت . از اسامی و توضیحات کوتاه،اما کاربردی استفاده کنید.
در نام گذاری تصاویر از قواعد زیر پیروی کنید.
EX) snSarinWeb.jpg , productName.gif

در راستای بهینه سازی سایت، طراحی سایت  و طراحی پرتال جدا" از انجام موارد زیر اجتناب کنید :
•استفاده از نامهای معمولی و عمومی برای تصاویر ( image.jpg , pic.gif ,1.jpg )  در طراحی  سایت و طراحی پرتال حجم بسیار زیادی از تصاویروجود دارد باید دقت بیشتری نامگذاری تصاویر داشته باشید.
• استفاده از نامهای بلند و مفصل
• پر کردن بیش از حد توضیحات تصاویر در طراحی وب سایت و طراحی پرتال توسط کلمات کلیدی و غیر مرتبط
• استفاده از توضیح طولانی به عنوان یک حقه
• استفاده از تصاویر به عنوان لینک های دسترسی مهم و منو در وب سایت
• استفاده از توضیح تصویر هنگام استفاده از تصاویر به عنوان لینک

 نیاز به طراحی سایت و یا سئو سایت خود دارید ؟ قبل از آن با شماره تلفن های بالای سایت تماس بگیرید و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنید . همچنین با رفتن به صفحه ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را ثبت کرده تامشاورین سارین وب با شما تماس بگیرند . طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت خود را با سارین وب تجربه کنید .


 


طراحی سایت | سارین وب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازاریابی دیجیتال عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی مدیریت تکنولوژی لطفا خوب زندگی کن! گروه رسانه ای حماسه سازان آموزشگاه مراقبت و زیبایی یک وبسایت برای یک ملت بهترین موسیقی های اینترنت فیلم و سریال های جدید